fbpx
Blog
Home / Blog
Jak się ubrać na Sylwestra? 1
Jak się ubrać na Sylwestra?

Każdego roku o tej porze przygotowujesz się do tego, aby celebrować Sylwestra.  Są to  jedyne imieniny, podczas  których bawi się  cały świat. Dlaczego ?  Bo nadchodzi nowy rok. 

Read more
Gotowe naprasowanki – jaką wybrać? 3
Gotowe naprasowanki – jaką wybrać?

różne rodzaje folii. Przed przystąpieniem do naprasowywania należy zapoznać się z uwagami producenta dotyczącymi temperatury i czasu nagrzewania konkretnej folii, tak aby naprasowanka dobrze się przyczepiła do ubrania, a tkanina lub folia nie zniszczyła się pod wpływem zbyt wysokiej temperatury.

Read more
Czarny piątek w Polsce (Black Friday) 5
Czarny piątek w Polsce (Black Friday)

Black Friday, czyli czarny piątek to dzień, w którym rzesze ludzi w wielu krajach na świecie tłumnie ruszają na zakupy, przyciągani jak przez magnes – jednodniowymi promocjami.

Read more
Metki ubraniowe (labels for clothes) 7
Metki ubraniowe (labels for clothes)

Metki ubraniowe to coś co chodziło mi po głowie od dłuższego czasu, ale nie zabierałam się za nie bo nie mogłam się zdecydować na jedną niepowtarzalną graficzkę, która pojawi się na metkac

Read more
Jak czytać symbole na metkach do odzieży? 9
Jak czytać symbole na metkach do odzieży?

Symbole na metkach to cenne wskazówki pozwalające szybko pogrupować ubrania na to, jaki powinien być sposób ich prania, prasowania i suszenia. Stosowanie się do takich wytycznych pomoże ci lepiej dbać o ulubione rzeczy i przedłużyć ich żywotność. Nie będziesz też ryzykować zniszczenia delikatnych sukienek, marynarek czy bluzek. Sprawdź, jak czytać symbole na metkach i właściwie dbać o ubrania. 

Read more
Wszywki i metki odzieżowe – rodzaje i ich zastosowanie 11
Wszywki i metki odzieżowe – rodzaje i ich zastosowanie

Metki odzieżowe można drukować lub przyszywać bezpośrednio do odzieży. Ta druga opcja świetnie sprawdza się w przypadku producentów, którzy kładą większy nacisk na jakość i wykonanie swoich ubrań. Zarówno metki, jak i wszywki odzieżowe zawierają niezbędne informacje, które pomagają nie tylko w identyfikacji matki, ale również pomagają konsumentom w odpowiednim dbaniu o ubrania. Są więc […]

Read more
Jeśli wybierasz metki na ubrania – czym one są? 13
Jeśli wybierasz metki na ubrania – czym one są?

Własne metki na wszyskich typach odzieży, to wyraz dbałości o detale, który zawsze zostanie doceniony przez osoby noszące zaopatrzoną w nie odzież. 1. Metki odzieżowe nadają prestiżu, dzięki czemu ubrania wyglądają estetyczniej i efektowniej, co z kolei wpływa na postrzeganie marki czy firmy przez klientów.2. Metki odzieżowe sa subtelną reklamą danego brandu.3. Bez względu na […]

Read more
Czy muszę wycinać metki z bielizny? 15
Czy muszę wycinać metki z bielizny?

Nowy komplet bielizny wyposażony jest w białą „bibliotekę”, która zawiera nie tylko informacje o składzie, rozmiarze i kolorze, ale także historię producenta, publikację o zaletach tkanin oraz promocje innych modeli.

Read more
Become a Dealer and earn more ?! 17
Become a Dealer and earn more ?!

Our labels are perfect because: – are printed in full color (drawing, logo, texts of any color), – they do not lose their appearance after repeated washing at 90 degrees, – thermal cutting in production (edges always remain even).

Read more
QR - code for busines 19
QR – code for busines

You can hardly find a smartphone user who has not encountered or scanned a QR code. This tool gained a special surge in popularity with the beginning of the COVID pandemic – helped by the demand for contactless technology. How can a familiar image be an effective element in promoting your business and the link between offline and online?

Read more

Catalog with our productions

View Download

We on the Allegro

Visit
CzechEnglishGermanPolishRussianUkrainian