fbpx
METKI DO UBRANIA: RODZAJE I ZASTOSOWANIE 1

METKI DO UBRANIA: RODZAJE I ZASTOSOWANIE

Metka to integralna część odzieży, zawierająca informacje o marce, producencie, składzie materiału odzieży, rozmiarze i zaleceniach pielęgnacyjnych.

Metki odzieżowe pełnią bardzo ważną funkcję w procesie organizowania sprzedaży, prezentacji i dalszej eksploatacji produktów do szycia.

Ogólnie metki na ubraniach dzielą się na dwie kategorie: metki wiszące i metki do przyszycia.

Przywieszki wiszące to tradycyjnie przywieszki kartonowe lub całe zestawy przywieszek wykonane z różnego rodzaju papieru, kalki lub tworzywa sztucznego. Kartonowa etykieta to najwygodniejsza opcja. Wyróżnia się grubością i wytrzymałością.

METKI DO UBRANIA: RODZAJE I ZASTOSOWANIE 3

Przy produkcji przywieszka tekturowa może być lakierowana lub laminowana, ozdobiona tłoczeniem lub wycinaniem figur. Dlatego metki kartonowe zyskały zasłużone uznanie wszystkich marek odzieżowych. Dzisiejszy modny druk metek na papierze kraft ma szereg ograniczeń. Sam papier pakowy jest cienki i może służyć jedynie jako dodatek do zestawu kilku zawieszek. Najczęściej przywieszki wykonane są z tektury kraft, jest ona gęstsza i dobrze trzyma kształt. Jednak przygotowując projekt takiej zawieszki należy wziąć pod uwagę, że czekoladowy lub czarny kolor ładnie nałoży się na brązową podstawę tej zawieszki. Inne kolory i ich odcienie zostaną „zgubione”.

Aby poprawić sytuację, na metce Kraft najpierw nakładany jest biały kolor jako podstawa, a inne są drukowane na wierzchu.

Papierowe metki do ubrań możesz zamówić u nas online bezpośrednio na stronie wypełniając formularz zamówienia lub korzystając z komunikatorów. Nie ma sensu robić etykiet kartonowych własnymi rękami, ponieważ drukowanie etykiet można niedrogo zamówić w ilości 1000 lub więcej.

Kupuj bezpośrednio u nas tanie przywieszki kartonowe o uniwersalnym wzorze już od 250 szt.

METKI DO UBRANIA: RODZAJE I ZASTOSOWANIE 5

Last posts

O nas (Kreatywne metki do ubrań:) 7
O nas (Kreatywne metki do ubrań:)

Nasza specjalność to metki satynowe – doskonałe do oznaczania odzieży, dodając im elegancji i profesjonalnego wyglądu. Korzystamy z najnowszych technologii, aby dostarczyć Ci metki satynowe o wysokiej jakości i precyzji, które wyróżnią Twoje produkty na rynku.

Read more
Półprzezroczyste metki silikonowe 9
Półprzezroczyste metki silikonowe

Drukowane etykiety silikonowe są coraz bardziej popularnym wyborem w przemyśle odzieżowym i produkcji różnorodnych wyrobów. Przez swoją trwałość, elastyczność i wysoką jakość wykonania, stanowią idealne rozwiązanie dla marki, która pragnie wyróżnić się na rynku.

Read more

Catalog with our productions

View Download

We on the Allegro

Visit